Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Baranowo

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

449 000 zł54,10 m² 8 299,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 m , położone przy ul. Budowlanych 4 w Baranowie, na 2. piętrze dwupiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 739 zł49 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Nowoczesny apartament w Baranowie ul. Wypoczynkowa 95: do wynajęcia jasny i komfortowy apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu z 2025 roku. Lokalizacja zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 397 zł43 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

1 956 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brak prowizji do biura! Do wynajęcia jasny i komfortowy apartament położony w nowoczesnym osiedlu wybudowanym w 2023 roku w Baranowie, przy ul. Szamotulskiej 26. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 930 zł54 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 266 zł40 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

1 961 zł47 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brak prowizji do biura! Do wynajęcia jasny i komfortowy apartament położony w nowoczesnym osiedlu wybudowanym w 2021 roku w Baranowie, przy ul. Szamotulskiej 26. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 949 zł55 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Nowoczesny apartament w Baranowie ul. Szamotulska 26: do wynajęcia jasny i komfortowy apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu z 2025 roku. Lokalizacja zapewnia wygodę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 962 zł57 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Nowy, jasny apartament w Baranowie ul. Szamotulska 26 Do wynajęcia funkcjonalny i słoneczny apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu oddanym do użytku w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

1 956 zł39 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 684 zł48 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Nowy apartament w Baranowie ul. Wypoczynkowa 95: do wynajęcia jasny, komfortowy apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w pobliżu sklepu Biedronka oraz restauracji Estella.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

2 796 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Nowy, jasny apartament w Baranowie ul. Szamotulska 26: do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany na nowym, kameralnym osiedlu oddanym w 2025 roku. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

2 137 zł43 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

1 940 zł44 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brak prowizji do biura! Do wynajęcia jasny i komfortowy apartament położony w nowoczesnym osiedlu wybudowanym w 2018 roku w Baranowie, przy ul. Szamotulskiej 26. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wypoczynkowa

Baranowo,wielkopolskie

1 992 zł34 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

2 262 zł47 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

2 853 zł59 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

1 962 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Baranowo,wielkopolskie

569 000 zł68 m² 8 318,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w Baranowie w bliskiej odległości Jeziora Kierskiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego i funkcjonalnego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Baranowo,wielkopolskie

595 000 zł68 m² 8 698,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Wyjątkowa oferta! Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie przy granicy Poznania Baranowo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego i funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budowlanych

Baranowo,wielkopolskie

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna, bez pośredników! Polecam mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze w Baranowie. Blok po pełnej termomodernizacji i remoncie( ocieplony+okna plastikowe, wyremontowana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

549 000 zł62 m² 8 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie w Baranowie, które jest idealnym miejscem dla rodzin oraz osób szukających komfortu w spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

549 000 zł62 m² 8 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranowo,wielkopolskie

521 300 zł57 m² 9 161,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 57 m2 Baranowo Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej lokalizacji w Baranowie przy ul. Budowlanych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamotulska

Baranowo,wielkopolskie

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam zainteresowanych do zakupu mojego przytulnego mieszania ,które nabyłam w lutym 2018r od agrobex. Tego samego roku mieszkanie było odremontowane gdzie położono nowe panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

379 000 zł56 m² 6 719,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56,4 mkw z garażem i działką w miejscowości Baranowo koło Poznania. Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Baranowo,wielkopolskie

329 000 zł72 m² 4 600,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie znajdujące się w nowo wybudowanym budynku 4 rodzinnym z 2015 r. w Baranowie. Mieszkanie składa się 3 pokoi 71,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

1 600 zł72 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwa pokoje lub w całości w Centrum Baranowa przy rynku i nie daleko stacji bp i MC mcdonald's.Na pograniczu Poznania dzielnicy Smochowice ,a Komunikacja Miejska autobusy 61.